+90 (532) 218 37 31

Beneteau Oceanis 40

GENEL BİLGİLER

 • Tekne Kodu
  M315y
 • Kiralama Alanları
  Marmaris
 • Boy
  12.15
 • Kabin Sayısı
  3
 • Üretim Yılı
  2010
 • Bayrak
  TC
Tüm yelkenli teknelerimize Kaptan veya Hostes talep edebilirsiniz.

 

Beneteau Oceanis 40                                  

                                   Periods                                                     

Year 

Cabins

WC

Berths

05 mar

22 apr

23 apr

10 jun

11 jun

16 sep

17 sep

11 nov

12 nov

31 dec

Security

deposit

2010

3

2

6

Weekly   Prices   Euro

1750

2300

2700

2350

1750

1800

31.ocak.2016 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda %10 erken rezervasyon indirimi.
2015 sezonunda şirketimizden tekne kiralamış müşterilerimiz için %5 ekstra indirim.

Tekne Yapımcısı beneteau
Yıl 2010
Kabin/WC 3 / 2
Uzunluk 12.15
Derinlik 1.90
En 3.92
Motor Yanmar 40HP
Yakıt Kapasitesi 200
Su Kapasitesi 360
Yatak 7


Ekipmanlar
Sarma Ön Yelken    Sarma Ana Yelken    Elektrikli Irgat    GPS    Oto Pilot    Log    Hız Göstergesi    Derinlik Göstergesi    Rüzgar Hızı & Yönü    220V Karadan Bağlantı    12V Şarj    Buzdolabı    Su Isıtıcısı    CD Çalar    Güneşlik    Dıştan Takma Motor    Şişme Bot    Bow Thruster    Yatağa dönüşen salon masası    Kokpit minderleri    Chart Plotter
Açıklamalar
Giriş Cumartesi 18:00Çıkış Cuma 18:00 + GecelemeDAHİL OLANLAR
Vergiler    Çarşaf  takımı ve havlu    Temizlik    2 adet ocak tüpü
DAHİL OLMAYANLAR
Mazot    Liman Başkanlığı ve Seyir izin belgesi masrafları (100 €)
EKSTRA
Kaptan - 1050€ haftalık    Balon Yelken - 140€ haftalık    Depozito için sigorta - 250€    Dalamana veya Dalamandan transfer - 140€ (12 kişiye kadar)    Dalamana veya Dalamandan transfer - 85€ (4 Kişiye kadar)
TEK YÖN ÜCRETLERİ
Kemer / Antalya / Kuşadası / Finike - 500 €    Bodrum / Kaş / Kalkan - 400 €    Fethiye / Göcek / Orhaniye - 250 €

Genel Koşullar
REZERVASYON
İsteğe bağlı rezervasyonlarınız sadece 7 gün için geçerlidir. Gerçek rezervasyon ilk ödeme (en az 20 gün önce) yapıldıktan sonra gerçekleşir ve ilgililer arasında kontrat imzalanması gerekir. Geri kalan ödeme en az, kiralama tarihinden 30 gün önce ödenmelidir. Ödeme bankamıza yapılmadığı takdirde, bu tarafımızdan size hatırlatılacaktır veya ödemnizi kanıtlayan bir belgeniz olmadan hiç bir teknenin limandan ayrılmasına izin verilmez. Bu kurallarda kesinlikle esneklik yapılmaz.İslerin hızlı yürümesi açısından gereken öncelikli işlemleri en az gelişinizden 10 gün önceden yapınız.
Tayfa ve yolcuların listesi, pasaport numaraları, kaptanlık belgesi ve ülke bilgileri     Geleceğiniz kesin uçuş bilgileri     Eğer son anda beliren özel isteğiniz olursa lütfen bunun onayı için bilgilendirin.      Lütfen istenen bilgileri, işlemlerin daha hızlı yapılabilmesi açısından en kısa zamanda gönderiniz
İPTALLER
İptallerde aşağıdaki kurallar geçerlidir.
Ödemenin tamanının geri yapılması için en az 10 hafta önceden haberdar etmelisiniz.     4 hafta ile 10 hafta arasında yapılan iptallerde depozitiniz geri ödenmeyecektir. Fakat başka bir tarih için yapacağınız rezervasyon için depozitinizi kullanabilirsiniz.     4 hafta önceden yapılan iptallerde geri ödeme yapılmaz.      Her türlü iptal halinde kiralama ücretinin %5 i şirketimiz tarafından iptal masrafları olarak tutulacaktır. 
TEKNEYE BİNİŞ VE İNİŞ ZAMANLARI
Teknenin teslim saati, Cumartesi 18:00 dir. Dönüş ise Cuma 18:00 dir. Cuma gecesi teknede konaklamak mümkün olup, teknenin Cumartesi sabah 09:00' da bosaltilmasi gerekmektedir.    Tekne limandan ayrılmadan önce, sözleşmede yer alan donanım, ekipman, motor ve yelkenler kaptan tarafından kontrol edilip, onaylanmalıdır    Tekne dönüşünde, teslim edildiği koşullarda olmalıdır.    şirketimiz personeli tarafından kontrol edilen ekipman, zarar, kırılmalar ve metaryal eksikliği tarafınızdan karşılanır ve bu zarar kayıp ve eksiklikler sigorta kapsamında değildir.
LİSANS VE SERTİFİKALAR
Liman yönetimi denizciliğinizin kanıtı olarak, bir belgeyi istemektedir. Bütün kaptanların herhangi bir yatçılık okulundan yasal lisans sahibi olması zorunludur.şirketimiz gerekli özelliklere sahip olmayan kaptanlara tekneyi teslim etmeme hakkına sahiptir.
SİGORTA
Bütün yatlar genel kayıplara karşı sigortalıdır.    Bot kaybı, yelken hasarları, dış yüzey, motor, windsurfer zararları sigorta kapsamında değildir ve tarafınızdan karşılanır.    Tayfa ve kişisel kayıplar sigorta kapsamında değildir.    Sigorta poliçesini saklamanız rica olunur.    Kaptanınız deneyimini ve geçerli lisansını göstermek zorundadır.

 

KİRALAMA FİYATLARI

MAVİ TUR ROTALARI

Mavi Tur da kiraladığınız tekneniz ile görmek istediğiniz bölgeyi tur rotanızı kendiniz yapabilirsiniz. Seçimlerinizle size özel turlar yapabiliriz. Altta bölgemize ait mavi tur haritalarını bulabilirsiniz. Rotanızı belirlemekte bu haritalardan yararlanabilirsiniz.

Hazırladığımız rotalar bölgemizin ve yunan adalarının en güzel koylarını ve adalarını göstermektedir. Haritalardaki yer işaretlerini tıkladığınızda koy yada adalara ait fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Mavi Yolculuk'ta gezeceğiniz yerler hakkında tur öncesi bilginiz olacaktır. Rotalarımız haftalık ve iki haftalık olarak hazırlanmıştır.

Güney yunan adaları rotası ( Haftalık )
Bodrum Kuzey Yunan Adaları turu ( Haftalık )
Bodrum Gökova Rotası
Fethiye Kekova rotası 142 km.
Bodrum - Yunan adaları-Bodrum ( 14 gün )
Bodrum Göcek rotası ( 14 gün )
Göcek - Göcek rotası
Marmaris ekincik dalyan göcek rotası
Marmaris Hisaönü Rodos Simi Rotası

BİLGİ FORMU

Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Konu
Mesaj
 guvenlik

Haber Bültenine Abone Olun