+90 (532) 342 36 01

Kiralık Luxury Guletler

Toplam 67 adet sonuç bulundu.

Kiralık Luxury Guletler Yunan Adaları

Gulet kiralama yunan adaları ürettikleri tekneler, yetiştirdikleri personel ve kaptanları ile tekne turizmini en mükemmel şekilde uygulayan ilçemiz bodrumdur. Bodrumda üretilen teknelerimiz yıllardır ege akdeniz sularında iç ve dış turizm konusunda ön sıradadır. Tabiki verilen hizmet kalitesi bu noktaya gelinmesinde pay sahibi olmuştur. Yıllardır akdenize sahili bulunan ülkelere Bodrum yapımı teknelerimiz ihraç edilmiştir, aynı amaçla o ülkelerde kullanılmaktadır. Ahşap guletlerimiz sıcak görünüşünün yanında iyi bakıldıkları sürece çok uzun yıllar hizmet verecek teknelerimizdir. Gulet Kiralama Bodrum.

Kiralık Luxury Guletler Bodrum

Bodrum ilçemize yakın Koylarının çokluğu ve tabiat harikası Gökova körfezimiz, Mavi yolculuk tutkunu misafirlerimize geniş tur seçenekleri sunmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri bu bölgemizi turizm adına rakipsiz kılmaktadır. Luxury Guletlerimiz ile yapacağınız yunan adaları turları tatiliniz adına çok keyifli olmasının yanında sizde unutulmaz hatıralarda bırakacaktır. Tabiki kaliteli Luxury tarzda teknelerimizin personel kadrosuda üst düzeyde turizm eğitimli kişilerden oluşmaktadır.Tatiliniz bittiğinde teknenizden çıkarken tekne personelinizden ayrılmak dostlarınızdan ayrılmak ile eşdeğerde olmalıdır. Gulet Kiralama Marmaris.

Kiralık Luxury Guletler Marmaris

Marmariste mavi yolculuk hizmeti veren teknelerimiz Bozburun beldemizde üretilmektedir. Marmaris bölgemiz konum olarak mükemmel bir konumdadır. Mükemmel koyların bulunduğu Hisarönü körfezi ve Fethiye göcek koylarının bulunduğu Fethiye körfezinin orta noktasındadır. Marmaris çıkışı ile gulet kiralayan dostlarımızın her iki yöne Tekne turu yapabilme şansı vardır. Marmaris boğaz çıkışı ile sancak tarafına yani hisaönü tarafına rota tutulduğunda sırası ile kadırga koyu, Çiftlik koyu, Gebekse koyu, Serçe limanı Korsan koyu ve Bozukkale Hisarönü körfezine giderken mutlaka görülmesi gereken koylardır. Sonrasında hisarönü körfezine girildiğinde burada bulunan beldelerimize ait sırasıyla Bozburun, Selimiye, Orhaniye, Datça ve buralardaki koylar tertemiz turkuaz denizi ile tekne turu için mükemmel koylardır. Gulet Kiralama Fethiye.

Kiralık Luxury Guletler Göcek

Göcek koylarını isterseniz Göcek çıkışı teknelerimiz ile isterseniz Marmaris çıkışı teknelerimiz ile Ekincik, Dalyan ve iztuzu plajlarınıda görerek Göcek turu yapabilirsiniz. Göcek çıkışı teknelerimiz ile tüm göcek koylarını ve zamanınız yeterse Fethiye ölüdeniz koylarını gezebilirsiniz. Tarihi ve doğal güzelliklerin tümünü bir arada yaşama sansınız vardır. Luxury teknelerimiz ile Hizmet kalitesi üst noktadadır, ödediğiniz bedelin karşılığını fazlası ile alacağınız kesindir. Gulet kiralama Göcek

Kiralık Luxury Guletler Fethiye

Fethiye çıkışlı teknelerimiz mavi Tur tatilinize farklı bir anlam katar. isterseniz göcek çıkışlı teknelerimizle olduğu gibi Fethiye ölüdeniz ve göcek koylarını gezebilirsiniz, isterseniz Ölüdeniz koylarını ve kelebekler vadisini görerek Kalkan, Kaş, Kekova koylarını Görebilirsiniz. Bu bölgelerimiz tamamen bakir koylardan oluşur ve tarih mirasımız bu bölgelerimizde üst noktadadır. Kiralık Guletler Kalkan Kaş Kekova

Haber Bültenine Abone Olun