+90 (532) 342 36 01

Kiralık Yelkenliler

Toplam 54 adet sonuç bulundu.

Kiralık Yelkenliler Marmaris

Portföyümüzde bulunan çok sayıda yelkenli teknemiz ile denizci yelkenci dostlarımızın hizmetindeyiz. Bodrum çıkışlı katamaran ve yelkenli teknelerimiz ile Alaçatı çeşme çıkışlı yelkenli teknelerimiz mevcuttur. Yelkenli Kiralama Marmaris Tüm yelkenli teknelerimizi kaptansız olarak kiralayabildiğiniz gibi, bizden kaptan talebindede bulunabilirsiniz. Bodrum çıkışımızı Bodrum milta marina ve turgutreis D marin den yapabilmekteyiz. Yelkenli Kiralama Yunan Adaları.

Kiralık Yelkenliler Bodrum

Marmaris ilçemizde de Netsel marina, Yat marine marina ve hisarönü Orhaniye marina dan çıkış yapabilirsiniz. bu bölgemizden çok sayıda yelkenli tekne ve katamaran yelkenli seçme şansınız vardır. Yelkenli Kiralama Göcek tecrübeli dostlarımızın dışında ehliyetini yeni almış dostlarımıza tavsiyemiz ilk tecrübelerinde mutlaka bir kaptan almalarıdır. Yelkenli kiralama Bodrum Uygulamada bilmedikleri durumlar ortaya çıkabilir. Bir haftalık yapacakları bir kiralamada tatil yaparken hemde eksiklerini giderebilirler. Aynı zamanda eğitmen olan kaptanlarımız kendilerine büyük destek olacaklardır. Yelkenli Kiralama Fethiye

Kiralık yelkenliler Göcek Fethiye

Göcek bölgemiz ve Fethiye ilçemizden Katamaran yelkenli ve tek gövde yelkenli tekne kiralayabilirsiniz. yeni versiyon yarım mekik çift dümen yeni model teknelerimizin dışında bütçenize uygun her çeşit ve markada yelkenli tekneyi bulabilirsiniz. Yelkenli Kiralama Orhaniye.

Haber Bültenine Abone Olun