+90 (532) 342 36 01

Kiralık Guletler

Toplam1 adet sonuç bulundu.

Kiralık Guletler Bodrum

Tekne kiralama konusunda tecrübeli bir acentadan kiralama yaparsanız, kesinlikle hiçbir riskiniz olmayacaktır, Yabancı ülkelerden tekne turuna gelen müşterilerimiz, mutlaka ülkesinden bir acentanın güvencesi altında tekne turuna gelmektedir. O acentalarda bağlantılarını uluslararası kiralama güvencesi olan MYBA sözleşmesi kullanarak bizlerle yapmaktadırlar. Bu durum olayın ciddiyetine en güzel örnektir. Gulet kiralama Bodrum tekne kiralama yaparken lütfen bütün bunlara dikkat edin yoksa çok sıkıntı yaşarsınız. Tekne sahibinin teknesinde paranızla misafir olursunuz. Acenta vasıtası ile tekneye giriş yaptığınızda personelin ve kaptanın saygı duymaya mecbur olduğu müşteri olursunuz. Bu konu çok önemlidir lütfen iyi düşünün acentanın güvencesini arkanıza alın, sorun yaşadığınızda personelle muhatap olmayın acentanızı arayın onlar halledecektir. Siz tatilinizin keyfini çıkarın.

Kiralık Guletler Yunan Adaları

Tekne personeli davranışları ve temizlik :
Bu konuda ikinci önemli konu tekne personelidir. Öncelikle kiraladığınız teknenin kaptanı ve personeli eğitimli, saygılı, güleryüzlü ve temiz olmalıdır. Gulet kiralama yunan adaları çünkü bu insanlarla tur süreniz olan en az bir hafta veya iki haftalık zamanınızı birlikte geçirecek ve bu süre içinde teknedeki hayatı paylaşacaksınız. Aşçınız yetenekli kendisi ve mutfağı temiz olmalıdır. Pişirdiyi yenebilir ve lezzetli olmalıdır. Aldığınız kumanyayı en iyi şekilde kullanarak, sizin talepleriniz doğrultusunda menü ortaya koyabilmelidir.

Kiralık Guletler Marmaris

Tüm personelin tek tip kıyafetleri olmalı saç sakal içinde aklına estiği gibi giyinen personel size teknenizde hizmet veremez. Üstü başı ter kokan duş almayı bilmeyen bir personelle işiniz olmamalıdır. Neticede bu tekneye hatırı sayılır bir ücret ödemektesiniz. Tabiki karşılığını almalısınız, aileniz ve dostlarınız ile birlikte saygı ve sevgi görmelisiniz. Teknedeki herkes başta kaptan olmak üzere görevini en iyi şekilde yapmalıdır. Gulet kiralama Marmaris kaptan mavi tur olayında personel ve müşteri arasında katalizör görevi görür onun müşteriye olan yakınlığı ve saygısı personele örnek olmalıdır.

Kiralık Guletler Göcek

Kaptan tur sırasında bir yerden bir yere giderken, gidilecek koylar ve adalarla ilgili mesafe, gidilecek yerin her anlamda tanıtımı, hava durumu, gidilecek yerde geceleme yapıp yapmayacağını, kalış süresini, her seferinde kısa kısa brifing tarzında sizinle paylaşmalıdır. Gulet kiralama Fethiye tabiki bütün bunları yaparken müşteri taleplerinide gözardı etmemelidir. Kendisine bildirilecek taleplerin oluru varsa derhal yerine getirmelidir. Yoksa makul sebeplerinide açıklamalıdır. Neticede bu tur sizin turunuzdur. Müşteri bunun için para ödemiştir. Sizi mutlu ve memnun etmek bu anlamda kaptanın görevidir. Teknenizden huzur içinde ve dinlenmiş olarak çıkış yapmak hakkınızdır. Gulet kiralama Göcek

Haber Bültenine Abone Olun