+90 (532) 342 36 01

Kiralık Yelkenli Tekneler Tekneturk

Toplam 76 adet sonuç bulundu.

Kiralık Yelkenli Tekneler Bodrum

Portföyümüzde bulunanKiralık yelkenli teknelerimizin içinde çok çeşitli ve değişik markalarda tekneler bulunmaktadır. 32 feet ve 54 feet arasında 125 ad. Yelkenli Teknemiz ile sektörün en büyük yelkenli tekne filosuna sahibiz. Bu teknelerimizin büyük bölümü 2010 ve 2015 yılının üretimi teknelerdir. yelkenli teknelerimizde kendinizi inanılmaz özgür hissedersiniz. Yelkenli tekne kullanmak için yeterli lisansınız yoksa size tecrübeli kaptanlarımızdan verebiliriz. eğer tekne lisansınız yeni ise ve ilk tecrübeyi yaşayacaksanız, mutlaka o turunuzda kaptan alın mevcut eksiklerinizi turunuz süresince tamamlayın, size çok yararı olacaktır. Yelkenli Kiralama Bodrum.

Kiralık Yelkenli Tekneler Marmaris

Normal monohull yelkenli tekneler bilhassa tekneye ilk defa binen kişilerde rahatsızlıklar yapabilir. Bunlar genellikle baş dönmesi ve miğde bulantısı şeklinde deniz tutması olarak ortaya çıkar. Tedbir olarak tura çıkmadan once eczaneden ya da doktorunuzdan alacağınız deniz tutmasını engelleyici bir ilaç size iyi gelecektir. o gün orta kulağınız alışacak kendini dengeleyecektir, sonrasında tur sonuna kadar sorun yaşamazsınız. Tabiki küçük ve yaramaz çocuklarınız var ise seyir anında kesinlikle can yeleği giydiriniz. yada kiralama yaptığınız acentadak güverde vardevela larına takılan emniyet filesini talep ediniz. Yelkenli kiralama Marmaris.

Kiralık Yelkenli Tekneler Göcek

Deniz tutması denizdeki çalkantılar sırasında ortaya çıkar. Orta kulağın bu duruma karşı kendini dengelemesi bir süre sonra gerçekleşir ve sorun ortadan kalkar. Yani tur öncesi bir defa alınacak ilacın tekrar alınması gerekmeyecektir. Tabiki bu durum genel de monohull teknelerde yaşanır. Bunu yaşamak istemeyen insanlar yelkenli tekne seçerken  Katamaran kiralama yaparlar. Yelkenli teknelerimizle tatil yapmak başlıbaşına özgürlüktür. Eğer tekneyi kullanacak yeterli belgeniz varsa yani en azından amatör denizci belgesine sahipseniz kaptansız olarak teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Bütün koylar sevdikleriniz ile birlikte sizindir. Arzu ettiğiniz koylarda istediğiniz kadar kalabilir, istediğiniz zaman deniz, güneş, yemek molaları verebilirsiniz. Yelkenli Kiralama Göcek.

Kiralık Yelkenli Tekneler Fethiye

Bu teknelerimiz çift gövde olduğu için yelken sırasında bilhassa orsa seyri yaparken çok yatmaz dalgalardan fazla etkilenmez. Kiralık yelkenliler yunan adaları fakat hiç bir zaman monohull teknenin vereceği yelken keyfini vermez. Buna karşılık katamaran yelkenli teknelerin yaşam alanı genişliği büyük konfor sağlar. Bilhassa çocuklu ailelerin tercih nedenidir çünkü geniş yaşam alanı çocuklara rahatlık sağlar sıkılmazlar. Tabiki en önemli konu motor sesi olmadan yelken yaparak yol almak inanılmaz bir keyiftir. Yelkenli Kiralama Fethiye.

Haber Bültenine Abone Olun