+90 (532) 342 36 01

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar

Toplam 26 adet sonuç bulundu.

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar Bodrum

Ultra lux motoryatlarımız motoryat kiralamada üst seviyededir. yalnızca bizim sahillerimizden kiralamanın dışında, Yunan adalarından, Atinadan, İtalya ve Hırvatistandan ultra lux motoryat ve mega yatlarımız mevcuttur. Kalabalık guruplara hitap edebilecek kabin sayısı fazla büyük mega yatlarımız hizmetinizdedir.  Kişi sayınıza göre her çeşit motoryat talebinize cevap verebiliriz. Motoryat sahibi işadamı dostlarımız teknelerini kullanmadıkları dönemlerde müşterilerimize uygun fiyatlarla kiralamaktayız. Motoryat kiralama konusunda bize ulaşmanız yeterlidir. Ultra Lux Motoryat Kiralama Bodrum.

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar Marmaris

Tekne kaliteleri her zevkinize hitap edebilecek kalitede ve üst düzeydedir. Talep edeceğiniz her türlü üst düzeyde turlar düzenleyebiliriz. Bu noktada sınır yoktur, yeterki bize ulaşın. Bu tarzda kiralamalarda APA sistemi uygulanmaktadı, açılımı ön hazırlık ödemesi anlamındadır. Yaklaşık kiralama bedelinin %25 ile %30 u arasında tur öncesi yapılan ödeme ile gerçekleşir.Tabiki tekneye gelen misafirlerden sürekli herşey için para ödemek etik değildir. Bu durum müşteriye çok rahatsızlık verir. Ultra Lux Motoryatlar Antalya.

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar Göcek

Yapılan bu ödeme ile teknenin tur süresince yiyecek içecek anlamında ihtiyacı olan herşeyin satın alması yapılır. Kiralık ultra lux yatlar Bodrum Tur başlangıcı olarak alınması gereken yakıtı alınır. Bilhassa gidilecek yabancı limanlarda teknenin liman vergileri karşılanır. tur sonunda bunlar kaptan tarafından listelenir. tur öncesi verielen APA miktarından artan para olursa bu para harcama listesi ve faturaları ile birlikte müşteriye teslim edilir. Aslında güzel bir uygulamadır, her harcama gerektiğinde müşteriden para talep edilmez bu durum etikte olmaz. Lux Yat Kiralama Yunan Adaları turlarında gerek yurt içinden verdiğimiz teknelerde gerekse yurd dışından yunanistandan, İtalyadan, Hırvatistandan, Fransadan verdiğimiz teknelerde aynı sistem uygulanmaktadır. Kiralamalarda yaptığımız uluslararası sözleşmelerle müşterimizin uluslararası boyutta haklarını sonuna kadar koruyarak, tularının sonuna kadar yanlarında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Lux Motoryat Kiralama Göcek.

Haber Bültenine Abone Olun