+90 (532) 342 36 01

Kiralık Motoryatlar Tekneturk

Toplam 88 adet sonuç bulundu.

Kiralık Motoryatlar Bodrum

Portföyümüzde bulunan motor yatlarımız ile türk sahillerinde olduğu kadar yunan adaları ve tüm akdenizde kiralama yapabilirsiniz. Motoryatlar süratli ve konforlu tekneler olduğundan son yıllarda müşterilerimiz tarafından tercih edilen tekneler olmuşlardır. Motoryat Kiralama Bodrum teknelerimiz ile Gökova körfezi turu ve Hisarönü körfezi turu yapabilirsiniz, Yunan adaları yakın olduğundan çok çeşitli yunan adaları rotaları yapabilirsiniz. Bu konuda teknelerimizi incelerken mavi tur rotaları seçeneğimizi tıkladığınızda tüm rotalarımıza ulaşabilirsiniz. Bodruma yakın Kos, Kalimnos, Patmos, Leros, Lipsi popüler ve keyifli adalardır. Motoryat Kiralama Marmaris

Kiralık Motoryatlar Marmaris

Mavi tur seçeneği bodrum ilçemizden Yunan adaları yakın olması sebebi ile motor yat kiralamada merkez olarak görülmektedir. Bir başka motor yat merkezi de olağanüstü güzelliği ile göcek koylarıdır.  körfezinde Göcek koyları ile birlikte Fethiye ve ölüdeniz koylarınıda hesaplarsak toplamda 64 adet birbirinden güzel koylar mevcuttur. Buradan kiralayacağınız Motoryat ile çok fazla koy görme şansınız ve kendinize ayıracağınız bolca vaktiniz olacaktır. Çünkü Motoryatlar süratli teknelerdir. Motoryat kiralama Göcek.

Kiralık Motoryatlar Göcek

Tekne sahibi işadamlarımızın motor yatlarını kullanmadıkları dönemlerde müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Müşterilerimiz böylelikle uygun fiyatlı ve kaliteli kiralama yapabilmektedirler.  bulunan kaptan ve personelimiz son derece eğitimli hizmet kalitesi yüksek olan kişilerdir. Kalabalık gruplar için mega yat sınıfındaki teknelerimiz mevcuttur. Hafta sonları düzenleyeceğiniz iş yemekleri, seminerler, kültür turları için ideal teknelerdir, süratleri ile zaman kısıtlaması ortadan kalkmaktadır. Tabiki motoryatlarımızın kalite ve konforu diğer teknelerimiz gibi değildir farklı boyuttadır. Motoryat kiralama yaptığınızda unutamayacağınız bir tatil geçireceğiniz kesindir. Motoryat Kiralama Antalya.

Kiralık Motoryatlar Yunan Adaları

Kiralama yapabileceğiniz, Kiralık motoryatlar Azimut, Ferretti, Princess, Sunseeker marka motoryatlarımızın dışında özel yapım custom motoryat ve mega yatlar kiralama yapabilirsiniz. Yeterli ehliyetiniz varsa kaptansız motoryatlar olarak kiralayabileceğiniz 2-3 kabinli motor yatlarımız mevcuttur. Yunan adaları büyüklü küçüklü çok sayıdadır. Eğer kiraladığınız tekne motoryat olursa tekne süratli olduğu için adalar arasını süratle geçerek bir haftalık kiralama yaptığınızda çok sayıda adayı gezebilirsiniz. Aslında yunan adaları turu için en az iki hafta kiralama yapmalısınız. Mavi tur rotaları linkimizden haftalık ve 15 günlük turlarımızı inceleyebilirsiniz. tabiki bu rotalardaki adaları gezmek zorunda değilsiniz. İstediğiniz adaları gezebilirsiniz sizin talebinize göre rota yapabiliriz. Motoryat Kiralama Yunan Adaları.

 

Haber Bültenine Abone Olun